אירועי חברה בתל אביב

אם גם אתם רוצים אירוע חברה מנצח שכל העובדים ידברו עליו למחרת בעבודה, ולערוך אירוע חברה עם חנייה צמודה בצפון תל-אביב, באווירה יוקרתית עם עיצוב חמים ובייתי הגעתם למקום הנכון!

כולנו יודעים שאירועי חברה  מגבשים את העובדים ומשפיעים על ההווי והגיבוש בחיי היום יום בארגון.

אנו ב KITCHEN8  אירועים מאמינים שהדרך לא צריכה להיות רצופת מכשולים ולכן בחרנו צוות ניהולי מקצועי אשר מלווה את מנהלת משאבי האנוש והרווחה לאורך כל הדרך עד לאירוע המושלם.

אנחנו ב KITCHEN8  מבינים שאולם אירועים שמתלבש כמו כפפה ליד, הוא תנאי הכרחי להצלחת אירוע חברה ולמקסימום הנאה מתהליך ההכנה של מנהלת משאבי אנוש ורווחה ומחלקת הרכש של הארגון.

במקום ניתן לקיים מגוון רחב של אירועים עסקיים עד 150 אורחים כגון: כנסים, השקות, הרמות כוסית, מסיבות חברה, מסיבות קוקטייל , מסיבות חג ועוד.

ברשותנו מגוון קונספטים ותפאורות לאירוע מסיבתי שלך כגון:  טברנה יוונית, בחזרה לשנות ה-80, פול מון פארטי, מסיבת רחוב, לילות הוואנה קובה, סובב עולם ועוד.

 

לאירועים העסקים אצלנו יש אופי מנצח

ל KITCHEN8  אווירה בעלת אופי ייחודי וביתי, תפריט איכותי בניצוחם של השפים קובי ואלי אדרי אשר יהפכו כל אירוע עסקי לחוויה יוצאת דופן ומהנה.
באולם מערכת הקרנה עם שני מסכי ענק, תאורה מרחבית, תאורה עיצובית על הקירות השקופים המקיפים את האולם, וילונות דקורטיביים, מערכות הגברה, חניון צמוד ועוד שפע רב של משאבים יקלו על הפקת האירוע העסקי שלכם

יצירת קשר

    כל הזכויות שמורות ל KITCHEN8
    Share on Facebook
    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות